שאיבת שומן בשילוב המסה מקדימה באולטראסאונד

דר' כהן למד את השימוש בוייזר לפיסול הגוף מדר' אלפרדו היוס מקולומביה מפתח השיטה. דר' כהן מעביר הכשרה לשימוש במכשיר הוייזר VASER לרופאים בישראל.
מכשיר הוייזר מאפשר להשיג תוצאות מעולות באזורים שלא היו ניתנים לטיפול בעבר כמו הזרועות, הברכיים ולהשיג תוצאות מעולות בכל שאר אזורי שאיבת השומן כמו מותניים, ירכיים, כרס, צוואר, חזה ועיצוב שרירים בכל הגוף.

המרכז הרפואי של דר' מאיר כהן הוא היחידי בישראל בעל הסמכת 4D VASER LIPO.

היתרונות הגדולים של הוייזר VASER הם פיסול מדויק של הגוף והידוק של העור.

טיפול הוייזר מאפשר להשיג תוצאות ללא חתכי ניתוח באזורים שבהם לא ניתן היה לטפל בעבר כמו העור התלוי בזרועות.

למי מיועד טיפול שאיבת שומן עם וייזר?


טיפול שאיבת שומן עם וייזר מיועד לאנשים המעוניינים לפסל את גופם ולשאוב כמויות שומן קטנות  וממוקדות. חשוב לציין כי שאיבות שומן אינן תחליף לדיאטה ולפעילות ספורט, ולא מומלץ לשאוב מעל 4 ליטר שומן בניתוח אחד! הניתוח יכול לשפר הוא את המראה, לחטב ולפסל הגוף תוך טיפול במוקדי שומן בעיתיים שלא מצליחים לטפל בהם באמצעים אחרים. שאיבת שומן היא טיפול משלים לתזונה, פעילות ספורטיבית ואורך חיים נכון.

 

                        שאיבת שומן

 

ליישר פינות בהרדמה מקומית ! האם לא הייתם רוצים להפטר מאותם מוקדים עקשניים של שומן בזרועות, בטן, במותניים. שאיבת שומן מהצוואר או שאיבת שומן מהמותניים בהרדמה מקומית בפעולה האורכת 30 דקות ! עכשיו זה אפשרי בתמונה, לפני (משמאל) ואחרי (מימין) שאיבת שומן בהרדמה מקומית.

 

 שאיבת שומן לפני ואחרי

 

וייזר לחיטוב של המותניים

 

 

פיסול הגוף עם שאיבת שומן בשילוב וייזר להשגת מראה חטוב ומושך  

וייזר לחיטוב של הירכיים

וייזר לחיטוב של הירכיים

מהלך ניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן נעשית בהרדמה מקומית עם הרגעה. לא תרגישו ולא תזכרו דבר!. המנתח מסמן טרם הניתוח את אזורי השאיבה, ובאמצעות חתך קטן מחדיר לאותם אזורים תמיסה מיוחדת המורכבת ממי מלח ואדרנלין ההופכת את השומן לתמיסה מימית. לאחר שהשומן הפך לתמיסה מימית, מחדירים צינורית ארוכה דקה מאוד הממיסה את השומן ואח"כ השואבת את השומן מאותם מקומות.
 
בסיום הניתוח נסגרים הפתחים, והמטופל חבוש בחבישת לחץ שאיתה יישאר יממה לאחר הניתוח. אח"כ יעבור המטופל לטיפול בבגד חיטוב למשך שלושה שבועות.


המטופל יקבל מרשם לתרופות נגדי כאבים (אקמול, אופטלגין) במידת הצורך. לאחר כחודש וחצי ניתן יהיה לראות את התוצאות.
 
בתמונה, עיצוב של הירכיים והמותניים באמצעות שאיבת שומן
 

כל שאיבת שומן כוללת באולטראסאונד VASER

 

 עיצוב של הירכיים והמותניים

 

חיטוב של הידיים בכל גיל באמצעות אולטרסאונד ללא צלקות

 

חיטוב של הידיים בכל גיל באמצעות אולטרסאונד ללא צלקות ניתוח!

 

תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים בשאיבת שומן

 

כמו בכל ניתוח וטיפול רפואי, גם בשאיבת שומן  ישנם סיכונים וסיבוכים אפשריים כגון:
שטפי דם, נפיחויות, צלקות, כאב, חוסר תחושה וכו'. תופעות הלוואי ידונו בהרחבה עם ד"ר כהן לפני הניתוח. באופן כללי בשאיבה קטנה בהרדמה מקומית הסיכון הוא נמוך מאוד.

 

הידוק העור לאחר שאיבת שומן

 

בשאיבת שומן מסירים את הריפוד הטבעי של העור ובכך גורמים באופן עקיף לעור להיות רפוי. במטופלים צעירים התכווצות העור אורכת כמה שבועות. ככל שגיל המטופל עולה, קצב התכווצות העור יורד. התכווצות העור אחרי שאיבת שומן באנשים מבוגרים יכולה להמשך אפילו שנה. מכשיר הוייזר משפר את הניתוח מאיץ את התהליך הטבעי של התכווצות העור ומשפר את התוצאות.

 

ד"ר מאיר כהן בהשתלמות שאיבת שומן והזרקות שומן אצל המנתח הפלסטי האיטלקי /
בריטי הנודע דר. אלברטו גוז'פה.

 

  הזרקות שומן

 

שאיבת שומן

 

 

 

לתמונות של שאיבת שומן מהצוואר

 

לצפיה בתמונות לפני ואחרי שאיבת שומן

 

לכתבות על המרפאה של ד"ר מאיר כהן

לקריאה של מכתבי המטופלים

למחירון הטיפול שאיבת שומן

לפני יצירת קשר חובה לקרוא את טפסי ההסכמה לטיפולים /ניתוחים

 צור קשר

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים
אין המידע שבאתר מהווה תחליף לפגישת יעוץ עם הרופא, המידע שבאתר הוא מידע כללי ובכל מקרה יש להתייעץ עם רופא ולעקוב אחר הוראותיו

ניתוחי חזה | ניתוח אףמתיחת פנים | בוטוקס | גניקומסטיהכירוגיה פלסטית | שאיבת שומן מהמותניים | הסרת שיער בלייזר | מתיחת בטן | מילוי קמטים 
העלמת קמטים | הזרקת שומן | עיבוי שפתיים | ניתוח עפעפיים | הצמדת אוזניים | מיני מתיחת פנים | הסרת שיער לילדים  |  מרכז רפואי